PLANOWANIE I PROJEKTOWANIE

Najpierw jest pomysł. Jeśli planują Państwo przedsięwzięcie wymagające dobrze zaprojektowanej przestrzeni to jest to moment w którym powinniśmy się poznać. Zespół ZINE zadba nie tylko o optymalne rozwiązanie formy, funkcjonalności i estetyki wnętrza, ale również o spójność z ideą klienta. Sztab wykwalifikowanych pracowników dba o każdy szczegół od powstania projektu, po etap produkcyjny i montażowy. Służymy radą w zakresie doboru materiałów, kolorystyki czy rozwiązań technicznych. Chcemy pozostać w Państwa świadomości na długo po zakończeniu realizacji.

Marta Czekańska

„… Projektowanie to moja pasja a największym wyzwaniem dla projektanta to wywoływać u odbiorcy emocje, dlatego wszelkie inspiracje czerpię z otaczającego mnie świata. Każdy projekt jest inny, dlatego za każdym razem do projektowania podchodzę indywidualnie. Intryguje mnie łączenie różnych styli i materiałów tak żeby za każdym razem efekt wywoływał inne emocje. „

Ewelina Jankowska

„Lubię moment kiedy odnajduję się w nowej przestrzeni. To przyjemne uczucie spokoju i bezpieczeństwa jakie ogarnia człowieka w dobrze zaprojektowanym otoczeniu. Dlatego w codziennej pracy staram się zrównoważyć minimum i maksimum, budując naturalną ergonomię wnętrza. Lubię proste formy, które są idealnym kontrapunktem dla mocnych kolorów i niesamowitych materiałów. Staram się aby moje projekty ewoluowały z każdym doświadczeniem, pozwalając na reinterpretację teraźniejszości. Największą inspirację czerpię z geometrii i nauk Le Courbusier’a.”

PRODUKCJA

Każdy element ZINE jest wykonywany z największą starannością i dbałością o szczegóły. Tworzymy produkty które są czymś więcej niż meblem czy elementem pewnej wizji. Chcemy aby koncepcja była obecna i czytelna, aby przestrzeń dojrzewała razem z wami.  Nad realizacją projektu czuwają wykwalifikowani rzemieślnicy i grono specjalistów, którzy korzystają z najnowszych maszyn i narzędzi. Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów dlatego używamy najlepszych  materiałów i komponentów, jednocześnie stale poszukując nowych unikatowych rozwiązań.